Trainingstijden

 
Pupillen Mini's
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 14:30 - 15:30 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
 
Pupillen C-pupillen
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 14:30 - 15:30 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
 
Pupillen B pupillen Jongens
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 15:45 - 16:45 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
spacer
Gehele jaar buiten op baan
vrijdag 17:00 - 18:15 algemeen Atletiekbaan Ter Specke Marga Kortekaas
 
Pupillen B pupillen meisjes
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 14:30 - 15:30 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
spacer
Gehele jaar buiten op baan
vrijdag 17:00 - 18:15 algemeen Atletiekbaan Ter Specke Theo van den Berg, Tanja Boere, Marga Kortekaas, Lenie van der Poel, Anneke van der Veek, Jan Beijk
 
Pupillen A1 pupillen jongens
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 17:00 - 18:00 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
spacer
Gehele jaar buiten op baan
vrijdag 17:00 - 18:15 algemeen Atletiekbaan Ter Specke Theo van den Berg, Marga Kortekaas, Lenie van der Poel, Lenie van der Poel, Anneke van der Veek, Jan Beijk
 
Pupillen A1 pupillen meisjes
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 15:45 - 16:45 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
spacer
Gehele jaar buiten op baan
vrijdag 17:00 - 18:15 algemeen Atletiekbaan Ter Specke Theo van den Berg, Marga Kortekaas, Anneke van der Veek, Jan Beijk
 
Pupillen A2 pupillen
Winterseizoen (november-februari) Binnen in zaal
woensdag 17:00 - 18:00 algemeen Sporthal de Waterkanten, Sportlaan te Lisse (naast het zwembad) Marga Kortekaas
spacer
Gehele jaar buiten op baan
vrijdag 17:00 - 18:15 algemeen Atletiekbaan Ter Specke Theo van den Berg, Marga Kortekaas, Anneke van der Veek, Jan Beijk
 
Junioren Junioren D
Gehele jaar buiten op baan
woensdag 19:00 - 20:30 baan Atletiekbaan Ter Specke Jan Beijk, Levi van der Geest, Joost van der Meer, Joost Valk
vrijdag 19:00 - 20:30 baan Atletiekbaan Ter Specke Jan Beijk, Levi van der Geest, Joost van der Meer, Joost Valk
 
Junioren Junioren C
Gehele jaar buiten op baan
woensdag 19:00 - 20:45 baan Atletiekbaan Ter Specke Tessa van Kesteren, Paul de Koning, John van der Zwet
vrijdag 19:00 - 20:45 baan Atletiekbaan Ter Specke Tessa van Kesteren, Paul de Koning, John van der Zwet
 
Junioren Junioren B
woensdag 18:00 - 20:00 kracht Gymzaal Ruishornlaan 29 Lisse Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott, John van der Zwet
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 interval Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott, John van der Zwet
spacer
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott, John van der Zwet
donderdag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott, John van der Zwet
 
Junioren Junioren A
woensdag 19:00 - 21:00 kracht Gymzaal Ruishornlaan 29 Lisse Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 interval Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott
spacer
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott
donderdag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Michel van Heijningen, Nico van Noort, Heino Stroet, Anthony Ott
 
Senioren & Masters Meerkamp
woensdag 19:00 - 21:00 kracht Gymzaal Ruishornlaan 29 Lisse Anthony Ott
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 interval Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Anthony Ott
spacer
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Anthony Ott
donderdag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Anthony Ott
 
Senioren & Masters Mila's
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 (middel)lange afstand Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Michel van Heijningen
spacer
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:00 - 21:00 (middel)lange afstand Atletiekbaan Ter Specke Michel van Heijningen
donderdag 19:00 - 21:00 (middel)lange afstand Atletiekbaan Ter Specke Michel van Heijningen
 
Senioren & Masters Springen
woensdag 19:00 - 21:00 kracht Gymzaal Ruishornlaan 29 Lisse Heino Stroet
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 interval Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Heino Stroet
spacer
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Heino Stroet
dinsdag 17:30 - 19:30 kracht Atletiekbaan Ter Specke Heino Stroet
donderdag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Heino Stroet
 
Senioren & Masters Sprinten
woensdag 19:00 - 21:00 kracht Gymzaal Ruishornlaan 29 Lisse Anthony Ott
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 interval Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Anthony Ott
spacer
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Anthony Ott
donderdag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Anthony Ott
 
Senioren & Masters Werpen
woensdag 19:00 - 21:00 kracht Gymzaal Ruishornlaan 29 Lisse Nico van Noort
Winterseizoen
zondag 09:30 - 11:15 interval Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk Nico van Noort
spacer
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Nico van Noort
donderdag 19:00 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Nico van Noort
vrijdag 18:00 - 20:00 kracht Atletiekbaan Ter Specke Nico van Noort
 
Mila jeugd, A-pupillen t/m C-junioren Mila jeugd
Gehele jaar buiten op baan
maandag 19:00 - 20:15 baan Atletiekbaan Ter Specke Mieke Aanen, Piet van Tol
 
A-groep Dinsdag 19.30
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:30 - 21:00 interval Atletiekbaan Ter Specke Aad van der Lans, Joop Marcelis, René van Geest, Watze Hoogland
 
A-groep Donderdagavond
Winter 2017-2018, 12 september 2017 t/m 3 april 2018 (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Aad van der Lans, Joop Marcelis, René van Geest, Watze Hoogland
spacer
Zomer 2017, 4 april t/m 7 september (voor recreanten)
donderdag 19:15 - 20:30 interval Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Berg en Dal Aad van der Lans, Joop Marcelis, René van Geest, Watze Hoogland
 
A-groep Marathongroep Fanaat Zaterdagmorgen
Gehele jaar
zaterdag 09:30 - 11:00 duur Atletiekbaan Ter Specke in even week - Waterleidingduin in oneven week Aad van der Lans, Joop Marcelis, René van Geest, Watze Hoogland
 
B-groep Dinsdag 19.00
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Peter Jonkheer, Willem van Klink, Ron de Kooker, Kees Luijk, Peter Nibbering
 
B-groep Dinsdag 19.30
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:30 - 21:00 interval Atletiekbaan Ter Specke Rob van der Klauw, Hans Maarschalk
 
B-groep Donderdagavond
Winter 2017-2018, 12 september 2017 t/m 3 april 2018 (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Peter Jonkheer, Ron de Kooker, Tessy Lenting
spacer
Zomer 2017, 4 april t/m 7 september (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Peter Jonkheer, Ron de Kooker, Tessy Lenting
 
B-groep Zaterdagmorgen B-groep
Gehele jaar
zaterdag 09:30 - 11:00 duur Atletiekbaan Ter Specke in even week - Waterleidingduin in oneven week Peter Jonkheer, Thea Baak-Kamp, Ron de Kooker, Kees Luijk
 
B-groep Zaterdagmiddag
Gehele jaar
zaterdag 15:30 - 17:00 duur Waterleidingduinen - Ingang Oase Nico Warmerdam, Theo Edens, Jennifer Lem, Tessy Lenting
 
C-groep Dinsdag 19.00
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Thea Baak-Kamp, Kees Luijk, Henk Buurman, Kees van der Dussen
 
C-groep Dinsdag 19.30
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:30 - 21:00 interval Atletiekbaan Ter Specke Nathalie Verzendaal, Mike Boom, Kees van der Dussen
 
C-groep Donderdagavond
Winter 2017-2018, 12 september 2017 t/m 3 april 2018 (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Gert Jan Booij, Henk de Jong, Leo Onderwater, Nico Schriek
spacer
Zomer 2017, 4 april t/m 7 september (voor recreanten)
donderdag 19:15 - 20:30 interval Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Berg en Dal Gert Jan Booij, Henk de Jong, Leo Onderwater, Nico Schriek
 
C-groep Zaterdagmorgen C-groep
Gehele jaar
zaterdag 09:30 - 11:00 duur Atletiekbaan Ter Specke in even week - Waterleidingduin in oneven week Thea Baak-Kamp, Gert Jan Booij
 
C-groep Zondagmorgen
Gehele jaar
zondag 09:00 - 10:30 duur Waterleidingduinen - Ingang De Zilk Peter Jonkheer, Joop Marcelis, Kees van Beelen
 
D-groep Dinsdagmiddag
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 13:45 - 15:00 interval Baan en Keukenhofbos Theo Edens, Peter Jonkheer, Aad van der Lans, Corine Rotteveel
 
D-groep Dinsdag 19.00
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Thea Baak-Kamp, Henk Buurman
 
D-groep Dinsdag 19.30
Gehele jaar buiten op baan
dinsdag 19:30 - 21:00 interval Atletiekbaan Ter Specke Leo Onderwater, Wilma Haagsman - van Straalen, Jelle Settels
 
D-groep Donderdagmiddag
Gehele jaar
donderdag 13:45 - 15:00 duur Openbare weg Rob van der Klauw, Erik Kerkvliet, Corine Rotteveel
 
D-groep Donderdagavond
Winter 2017-2018, 12 september 2017 t/m 3 april 2018 (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Henk Buurman, Thea Baak-Kamp
spacer
Zomer 2017, 4 april t/m 7 september (voor recreanten)
donderdag 19:15 - 20:30 interval Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Berg en Dal Henk Buurman, Thea Baak-Kamp
 
D-groep Zaterdagmorgen D-groep
Gehele jaar
zaterdag 09:30 - 11:00 duur Atletiekbaan Ter Specke in even week - Waterleidingduin in oneven week Jelle Settels, Mike Boom, Kees van der Dussen
 
Herstelgroep Herstelgroep
Gehele jaar
dinsdag 19:30 - 21:00 baan Atletiekbaan Ter Specke Rob Boot
 
Wandelaars Sportief Wandelaars
Winter 2017-2018, 12 september 2017 t/m 3 april 2018 (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Marianne Grimbergen - van Maris, Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
zondag 09:00 - 10:30 duur Waterleidingduinen, oneven week ingang De Zilk, even week ingang Panneland Marianne Grimbergen - van Maris, Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
spacer
Zomer 2017, 4 april t/m 7 september (voor recreanten)
maandag 19:00 - 20:30 duur Waterleidingduinen, oneven week ingang De Zilk, even week ingang Panneland Marianne Grimbergen - van Maris, Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
donderdag 19:15 - 20:30 interval Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Berg en Dal Marianne Grimbergen - van Maris, Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
 
Wandelaars Nordic Walkers
Winter 2017-2018, 12 september 2017 t/m 3 april 2018 (voor recreanten)
donderdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Ter Specke Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
zondag 09:00 - 10:30 duur Waterleidingduinen, oneven week ingang De Zilk, even week ingang Panneland Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
spacer
Zomer 2017, 4 april t/m 7 september (voor recreanten)
maandag 19:00 - 20:30 duur Waterleidingduinen, oneven week ingang De Zilk, even week ingang Panneland Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
donderdag 19:15 - 20:30 interval Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Berg en Dal Marianne Grimbergen - van Maris, Carla van Noort-Dijkstra, Anneke van der Veek, Theo Edens, Rien van der Lans, Jan van Saase, Robert Vodegel
 
AV De Spartaan
Postbus 196 
2160 AD Lisse
Sportpark Ter Specke
Spekkelaan 8
2161 GH Lisse
kantine: 0252-415350
Terug naar boven