Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Pupillen - U6 (pup. Ultra's) - geb. jaar 2018 en later | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 15:45 - 16:45 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Lenie van der Poel, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Pupillen - U8 (minipupillen) - geb. jaar 2017 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 15:45 - 16:45 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Lenie van der Poel, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Gehele jaar 2024 | ||||
vrijdag | 17:00 - 18:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Govanni Cozijn, Vincent Franken, Leon van der Geer, Lenie van der Poel, Rafael Alvarado van Gijzen, Justin de Groot, Imke van Kaam, Jill Munsterman, Maud van Noort, Tessa Verhoeven, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Pupillen - U9 (pupillen C) - geb. jaar 2016 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 15:15 - 16:15 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Lenie van der Poel, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Gehele jaar 2024 | ||||
vrijdag | 17:00 - 18:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Govanni Cozijn, Vincent Franken, Leon van der Geer, Lenie van der Poel, Rafael Alvarado van Gijzen, Justin de Groot, Imke van Kaam, Jill Munsterman, Maud van Noort, Tessa Verhoeven, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Pupillen - U10 (pupillen B) - geb. jaar 2015 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 15:45 - 16:45 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Lenie van der Poel, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
woensdag | 17:00 - 18:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Lenie van der Poel, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Gehele jaar 2024 | ||||
vrijdag | 17:00 - 18:15 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Leon van der Geer, Lenie van der Poel, Rafael Alvarado van Gijzen, Imke van Kaam, Jill Munsterman, Maud van Noort, Tessa Verhoeven, Jan Beijk, Marga Kortekaas |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Pupillen - U12 (pupillen A) - geb. jaar 2014 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
woensdag | 17:00 - 18:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Jan Beijk, Lenie van der Poel |
vrijdag | 17:00 - 18:15 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Jan Beijk, Lenie van der Poel |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Pupillen - U12 (pupillen A) - geb. jaar 2013 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 17:00 - 18:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Jan Beijk, Lenie van der Poel |
Gehele jaar 2024 | ||||
vrijdag | 17:00 - 18:15 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Jan Beijk, Lenie van der Poel |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Junioren - U14 (Junioren D) - geb. jaar 2012/2011 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 19:00 - 20:30 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Jan Beijk, Robin Clemens, Govanni Cozijn, Levi van der Geest, Tom Hoekema, Joël Langelaan, Ed Warmerdam |
vrijdag | 19:00 - 20:30 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Jan Beijk, Robin Clemens, Govanni Cozijn, Levi van der Geest, Tom Hoekema, Joël Langelaan, Ed Warmerdam |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Junioren - U16 (Junioren C) - geb. jaar 2010/2009 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 19:00 - 20:45 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Thijmen Dofferhoff, Paul de Koning, John van der Zwet |
vrijdag | 19:00 - 20:45 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Thijmen Dofferhoff, Paul de Koning, John van der Zwet |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Junioren - U18 (Junioren B) - geb. jaar 2008/2007 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort, Heino Stroet |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort, Heino Stroet |
zondag | 09:30 - 11:15 | Interval | Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk | Nico van Noort, Heino Stroet |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Junioren - U20 (junioren A) - geb. jaar 2006/2005 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort, Heino Stroet |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort, Heino Stroet |
zondag | 09:30 - 11:15 | Interval | Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk | Nico van Noort, Heino Stroet |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Mila jeugd, A-pupillen t/m C-junioren - Mila jeugd | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
maandag | 19:00 - 20:15 | (Middel)lange afstand | Atletiekbaan Ter Specke | Marco de Wit |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Senioren - Meerkamp | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | |
zondag | 09:30 - 11:30 | Circuit | Atletiekbaan Ter Specke, Sportzaal - AV De Spartaan | |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Senioren - Mila's | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | (Middel)lange afstand | Atletiekbaan Ter Specke | Nico Altorf |
donderdag | 19:00 - 21:00 | (Middel)lange afstand | Atletiekbaan Ter Specke | Nico Altorf |
Winter 2023-2024 | ||||
zondag | 09:30 - 11:15 | (Middel)lange afstand | Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk | Nico Altorf |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Senioren - Springen | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Heino Stroet |
dinsdag | 19:00 - 21:00 | Kracht | Atletiekbaan Ter Specke | Heino Stroet |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Heino Stroet |
Winter 2023-2024 | ||||
zondag | 09:30 - 11:15 | Interval | Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk | Heino Stroet |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Senioren - Sprinten | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | |
Winter 2023-2024 | ||||
zondag | 09:30 - 11:15 | Interval | Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk | |
Jeugd- en Wedstrijdatletiek - Senioren - Werpen | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort |
Winter 2023-2024 | ||||
woensdag | 19:00 - 21:00 | Kracht | Nico van Noort | |
Gehele jaar 2024 | ||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke | Nico van Noort |
Winter 2023-2024 | ||||
zondag | 09:30 - 11:15 | Interval | Boswachterij Noordwijk - Stayokay Noordwijk | Nico van Noort |
Recreatie Atletiek - Recreanten B - B-groep (vroeg) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:00 - 20:30 | Interval | Atletiekbaan Ter Specke | Peter Nibbering |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 19:30 - 20:45 | Interval | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | Peter Nibbering |
Gehele jaar 2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke: even weken - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Peter Nibbering |
Recreatie Atletiek - Recreanten B - B-groep (laat) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2023 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Duur | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Hans Maarschalk, Ruben Boot |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 19:30 - 20:45 | Interval | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | Hans Maarschalk, Ruben Boot |
Gehele jaar 2023 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke: even weken - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Hans Maarschalk, Ruben Boot |
Recreatie Atletiek - Recreanten C - Dinsdag 19.00 uur | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Trainingsperiode 41 | ||||
dinsdag | 19:00 - 20:30 | Interval | Atletiekbaan Ter Specke | Kees Luijk, Leo van Steijn, Thea Baak-Kamp |
Recreatie Atletiek - Recreanten C - Dinsdag 19.30 uur | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | (Middel)lange afstand | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Mike Boom, Louis van Dijk |
Recreatie Atletiek - Recreanten C - Donderdagavond | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 19:30 - 20:45 | Interval | Openbare weg | Henk de Jong, Kees Luijk, Leo Onderwater, Pim Hessels |
Recreatie Atletiek - Recreanten C - Zaterdagmorgen | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Kees Luijk, Michael Heidinga, Erwin Mesman, Leo van Steijn, Thea Baak-Kamp |
Recreatie Atletiek - Recreanten D - Dinsdagmiddag | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
dinsdag | 13:45 - 15:15 | (Middel)lange afstand | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Aad van der Lans, Corine Rotteveel, Peter Jonkheer |
Recreatie Atletiek - Recreanten D - Dinsdag 19.30 uur | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Duur | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Paul Bronstring, Jelle Settels |
Recreatie Atletiek - Recreanten D - Donderdagmiddag | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 13:45 - 15:00 | Duur | Openbare weg | Rob van der Klauw, Corine Rotteveel |
Recreatie Atletiek - Recreanten D - Donderdagavond | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 19:30 - 20:45 | Interval | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | Thea Baak-Kamp |
Recreatie Atletiek - Recreanten D - Zaterdagmorgen | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Winter 2023-2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Thea Baak-Kamp, Peter Jonkheer, Leo Onderwater, Mike Boom, Paul Bronstring, Evert-Jan van der Plas, Jolanda Romeijn, Jelle Settels |
Recreatie Atletiek - Trailrunning - Trailrungroep | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
donderdag | 19:15 - 20:30 | (Middel)lange afstand | Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD) - Ingang De Zilk | Jan de Vroomen, Inge de Vroomen-Heijl, Henk de Jong |
Winter 2023-2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Algemeen | Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD) - Ingang De Zilk | Jan de Vroomen, Inge de Vroomen-Heijl, Henk de Jong |
Recreatie Atletiek - Wandelen - E-groep | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2023 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Algemeen | Atletiekbaan Ter Specke | Bert Beltgens |
Winter 2023-2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke: even weken - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Bert Beltgens |
Recreatie Atletiek - Wandelen - Sportief Wandelaars | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2023 | ||||
dinsdag | 13:45 - 15:00 | Interval | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | André Buijs, Lizet Hoekstra, Monique ten Holter -v Kimmenaede, Marja Ruigrok, Anneke van der Veek, Theo Edens, Margo Kivits-Mooijekind, Rien van der Lans, Rien van der Lans |
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | André Buijs, Lizet Hoekstra, Monique ten Holter -v Kimmenaede, Marja Ruigrok, Anneke van der Veek, Theo Edens, Margo Kivits-Mooijekind, Rien van der Lans, Rien van der Lans |
donderdag | 13:45 - 15:00 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | André Buijs, Lizet Hoekstra, Monique ten Holter -v Kimmenaede, Marja Ruigrok, Anneke van der Veek, Theo Edens, Margo Kivits-Mooijekind, Rien van der Lans, Rien van der Lans |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 19:00 - 20:30 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke op de openbare weg | André Buijs, Lizet Hoekstra, Monique ten Holter -v Kimmenaede, Marja Ruigrok, Anneke van der Veek, Theo Edens, Margo Kivits-Mooijekind, Rien van der Lans, Rien van der Lans |
Gehele jaar 2023 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Vanaf Sportpark Ter Specke: even weken - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | André Buijs, Lizet Hoekstra, Monique ten Holter -v Kimmenaede, Marja Ruigrok, Anneke van der Veek, Theo Edens, Margo Kivits-Mooijekind, Rien van der Lans, Rien van der Lans |
zzzWinter 2022-2023 (november - maart) | ||||
dinsdag | 13:45 - 15:00 | Interval | Atletiekbaan Ter Specke en Keukenhofbos | André Buijs, Lizet Hoekstra, Monique ten Holter -v Kimmenaede, Marja Ruigrok, Anneke van der Veek, Theo Edens, Margo Kivits-Mooijekind, Rien van der Lans, Rien van der Lans |
Recreatie Atletiek - Krachttraining - Krachttraining maandagmorgen 09:30 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 09:30 - 10:30 | Circuit | Sportzaal - AV De Spartaan | Peter Jonkheer, Anneke van der Veek, Astrid Salman-Warmenhoven, Marjolein Zwetsloot |
Recreatie Atletiek - Krachttraining - Krachttraining maandagmorgen 10:45 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 10:45 - 11:45 | Kracht | Sportzaal - AV De Spartaan | Peter Jonkheer, Rob van der Klauw, Anneke van der Veek |
Recreatie Atletiek - Krachttraining - Krachttraining woensdag morgen 09:30 | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
maandag | 19:00 - 20:00 | Kracht | Sportzaal - AV De Spartaan | |
woensdag | 09:30 - 10:30 | Kracht | Sportzaal - AV De Spartaan | Leo Onderwater, Anneke van der Veek, Peter Jonkheer, Marja Ruigrok |
vrijdag | 09:30 - 10:30 | Kracht | Sportzaal - AV De Spartaan | Lieskina Brouwer |
Recreatie Atletiek - A-groep (nieuwe opzet) - A-groep (19:00 uur) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:00 - 20:30 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Inge de Vroomen-Heijl, Anthony Wassink |
Recreatie Atletiek - A-groep (nieuwe opzet) - A-groep (zaterdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Robin Franssen, Hans Geerling, PietJan van der Marel, Remco Stokhof, Anthony Wassink |
Recreatie Atletiek - A-groep (nieuwe opzet) - A-groep | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Interval | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Willem van Klink |
Winter 2023-2024 | ||||
donderdag | 19:30 - 20:45 | Interval | Openbare weg | Willem van Klink |
Gehele jaar 2024 | ||||
zaterdag | 09:00 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Willem van Klink |
Recreatie Atletiek - B-groep (nieuwe opzet) - B-groep (19:00 uur) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
dinsdag | 19:00 - 20:30 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Ruben Boot, Peter Nibbering |
Recreatie Atletiek - B-groep (nieuwe opzet) - B-groep (19:30 uur) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Hans Maarschalk |
Recreatie Atletiek - B-groep (nieuwe opzet) - B-groep (zaterdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Ruben Boot, Peter Nibbering |
Recreatie Atletiek - AB-groep (nieuwe opzet) - AB-groep (donderdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
donderdag | 19:15 - 20:30 | (Middel)lange afstand | Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Randweg | Willem van Klink |
Recreatie Atletiek - C-groep (nieuwe opzet) - C-groep (dinsdag 19:00) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Kees Luijk, Leo van Steijn, Thea Baak-Kamp |
Recreatie Atletiek - C-groep (nieuwe opzet) - C-groep (dinsdag 19:30) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Louis van Dijk, Michael Heidinga, Erwin Mesman |
Recreatie Atletiek - C-groep (nieuwe opzet) - C-groep (donderdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
donderdag | 19:15 - 20:30 | (Middel)lange afstand | Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Randweg | Kees Luijk, Remco Stokhof |
Recreatie Atletiek - C-groep (nieuwe opzet) - C-groep (zaterdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Leo van Steijn, Thea Baak-Kamp, Michael Heidinga, Kees Luijk, Erwin Mesman |
Recreatie Atletiek - D-groep (nieuwe opzet) - D-groep (19:30 uur) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Paul Bronstring, Evert-Jan van der Plas, Jelle Settels |
Recreatie Atletiek - D-groep (nieuwe opzet) - D-groep (donderdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Zomer 2023 | ||||
donderdag | 19:15 - 20:30 | (Middel)lange afstand | Boswachterij Noordwijk - parkeerplaats Randweg | Thea Baak-Kamp |
Recreatie Atletiek - D-groep (nieuwe opzet) - D-groep (zaterdag) | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
zaterdag | 09:30 - 11:00 | Duur | Openbare weg: even weken: - Amsterdamse Waterleiding Duinen (AWD): oneven weken | Paul Bronstring, Evert-Jan van der Plas, Jelle Settels |
Recreatie Atletiek - CD-groep (nieuwe opzet) - CD-groep | ||||
dag | tijd | type | veld | trainer(s) |
Gehele jaar 2024 | ||||
dinsdag | 19:00 - 20:30 | Baan | Atletiekbaan Ter Specke en openbare weg | Leo van Steijn, Thea Baak-Kamp, Kees Luijk |