Inloggen
|
Wachtwoord vergeten
Menu
Home
Nieuws
Nieuws
Activiteiten
Trainingsgroepen
Trainingsgroepen
Trainingstijden
Leeftijden per categorie
Gratis proeftrainingen
Wedstrijden
Wedstrijden
Ter Specke Bokaal
Schoonderbeek Installatie Estafette
Zorg en Zekerheid Circuit
Bollenstreek Oranjecircuit
Crossen door de bossen
Quatrocross Pupillen + D
Clubrecords & ranglijsten
Baanrecords
Hollen door de Bollen
Vereniging
Vereniging
Bestuur
Beleid en reglementen
Locatiebeheer
Baanonderhoud
Sportzaal
Vrijwilligerscommissie
Jeugdatletiek
Jeugdfonds sport en cultuur
Informatieboekje pupillen
Wedstrijd Organisatie
Oproep voor 2e hands telefoons/tablets
Wedstrijdatletiek
Recreatieatletiek
RunStarter
Recreatief hardlopen
Sportief wandelen
Trailrunning
Contributie 2024
Ledenadministratie
PR
Sportmedische zaken
Ere leden / Leden van verdienste
Club van 100
Veilig sportklimaat
Veilig sportklimaat
Vertrouwens contactpersonen
Beleid grensoverschrijdend gedrag (PDF)
Contact
Contact
Lid worden
Lidmaatschap opzeggen
Vrijwilliger worden
Donateur worden
Sponsor worden
FAQ - Veelgestelde vragen
Route
Tweedehands kleding
Clubkleding
Gevonden voorwerpen
Fotoalbums
Vertrouwens contactpersonen
Klachtencommissie
Trainingsgroepen
Jeugd- en Wedstrijdatletiek
Pupillen
U6 (pup. Ultra's) - geb. jaar 2018 en later
U8 (minipupillen) - geb. jaar 2017
U9 (pupillen C) - geb. jaar 2016
U10 (pupillen B) - geb. jaar 2015
U12 (pupillen A) - geb. jaar 2014
U12 (pupillen A) - geb. jaar 2013
Junioren
U14 (Junioren D) - geb. jaar 2012/2011
U16 (Junioren C) - geb. jaar 2010/2009
U18 (Junioren B) - geb. jaar 2008/2007
U20 (junioren A) - geb. jaar 2006/2005
Mila jeugd, A-pupillen t/m C-junioren
Mila jeugd
Senioren
Meerkamp
Mila's
Springen
Sprinten
Wedstrijdatleten Senioren
Werpen
Recreatie Atletiek
Recreanten B
B-groep (vroeg)
B-groep (laat)
Recreanten C
Dinsdag 19.00 uur
Dinsdag 19.30 uur
Donderdagavond
Zaterdagmorgen
Recreanten D
Dinsdagmiddag
Dinsdag 19.30 uur
Donderdagmiddag
Donderdagavond
Zaterdagmorgen
Trailrunning
Trailrungroep
Wandelen
Sportief Wandelaars
Krachttraining
Krachttraining maandagmorgen 09:30
Krachttraining maandagmorgen 10:45
Krachttraining woensdag morgen 09:30
A-groep (nieuwe opzet)
A-groep (19:00 uur)
A-groep (zaterdag)
A-groep
B-groep (nieuwe opzet)
B-groep (19:00 uur)
B-groep (19:30 uur)
B-groep (zaterdag)
AB-groep (nieuwe opzet)
AB-groep (donderdag)
C-groep (nieuwe opzet)
C-groep (dinsdag 19:00)
C-groep (dinsdag 19:30)
C-groep (donderdag)
C-groep (zaterdag)
D-groep (nieuwe opzet)
D-groep (19:30 uur)
D-groep (donderdag)
D-groep (zaterdag)
CD-groep (nieuwe opzet)
CD-groep
Terug naar boven